Yedinci Oğul Yorumları

Yedinci Oğul Yorumları

Yedinci Oğul Filminin yorumlarını sizler için inceledik.

Yönetmen: Sergei Bodrov

Oyuncular: Alicia Vikander, Ben Barnes, Jeff Bridges, Julianne Moore

Yapım: 2014 / ABD, Kanada, Çin, İngiltere

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yedinci Oğul Yorumları

Yedinci Oğul Yorumları

Yedinci Oğul Yorumları

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ve Godzilla filmlerinin yapımcılarından gelen, yönetmen koltuğunda olan Bodrov, filmde Yedinci oğlun yedinci oğlu herkesi kurtarması beklenen Thomas Ward çevresinde geçmektedir. Kendisinin haberi olmasa da şehirlerin yok olmasına ve insanların ölümlerine engel olacak tek kişidir.

Gregory Usta tarafından zindana kapatılarak mahkum edilen Malkin Anne’nin kanlı ay sayesinde kaybettiği güçleri geri kazanması, bütün halk için tehdit oluşturması şehirleri yakıp yıkmaya başlamasıyla Thomas’ın iş başına düşer.

Gregory Usta, cadı avcılığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Yedinci oğlun yedinci oğlunu yani Thomas’ı aramak için yola çıkar. Thomas’ın şans eseri arkadaş olduğu Alice aslında bir cadıdır. Thomas her ne kadar Alice’ye güvense de cadılığını kullanacak ve arkalarından işler yürütecektir. Malkin anne tarafından Thomas ve Gregor usta Soopk’ planlarını bozacak talimatlar alan Alice aslında karşı tarafta olduğu görünse de bazen Thomas için endişelenmekte ve bunun için çalışmaktadır.

Yedinci Oğul Yorumları

Yedinci Oğul Yorumları

Yedinci Oğul Tanıtımı

 

Diğer Dizi ve Film yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.