Vin Diesel Kimdir?

Vin Diesel Kimdir?

Vin Diesel Kimdir? başlığı altında sizin için başarılı oyuncuyu derledik.

Vin Diesel Kimdir?

Mark Sinclair, 18 Temmuz 1967 yılında Kaliforniya, Alameda Count’de ikiz kardeşi Paul ile dünyaya gelmiştir. Delora Sherleen Sinclair Annesi bir astrologdur.

Vin Diesel Kimdir

Vin Diesel Kimdir

Diesel, İtalya ve İskoçya’yı kapsayan özgeçmişiyle ve çok karakteristik yönüyle belirsiz etnik gruptan olduğu, tenkli bir kişiliği olduğunu ifade etmektedir. Biyolojik babasını hiç tanımadı. Kafkasyalı annesi, oyunculuk eğitmeni ve tiyatro menajeri olan Afroamerikan üvey babası Irving H. Vincent tarafından büyütülmüştür.

Vin Diesel Kimdir?

Vin Diesel Kimdir?

İlk sahne deneyimi 7 yaşında Barbara Garson tarafından yazılan Dinosaur Door çocuk oyunuyla olmuştur. Bu oyun New York, Greenwich Village’deki Theater for the New City’de üretildi. Oyuna ilgisi abisi ve arkadaşlarıyla Theater for New City’nin Jane Street’teki alanına kırıp dökmek amacıyla gittiğinde olmuştur.

Vin Diesel Kimdir?

Vin Diesel Kimdir?

Artistlik yönetmeni olan Crystal Field’in karşısına çıkartılırlar, polisi aramak yerine, eline senaryoyu verip onlara en yakışan gösteride rol teklif etti.

Gençliği boyunca Hunter Koleji’de tiyatroyla uğraşmaktadır. Burada yaratıcılığı sayesinde yazı çalışmaları yapmış ve bu sayede senaristliğe adım atmasına büyük rol oynamıştır. Rol bulmadaki ilk zorlukları sonucu kendisini çok yönlü bir oyuncu diye tanımlamaktadır. Koruma olarak New York gece kulübü Tunnel’de çalışırken, ismini Vin Diesel olarak değiştirdi. “Vin” ismi, “Vincent”in basitçe kısaltılmış anlamıdır. Bitmek bilmeyen enerjisi, dizel yakıtı biten arkadaşlarından “Diesel” lakabını almıştır.

Vin Diesel Kimdir?

Vin Diesel Kimdir?

Oyuncunun  İnstagram hesabına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Kimdir? yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.