The Marksman Filminin Yorumları

The Marksman Filminin Yorumları

The Marksman Filminin yorumlarını sizler için inceledik.

Yönetmen: Robert Lorenz

Oyuncular: Alfredo Quiroz, Harry Maldonado, Jacob Perez, Teresa Ruiz

Yapım: 2021/ ABD

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

The Marksman Filminin Yorumları

The Marksman, yönetmen koltuğunda Robert Lorenz  bulanan 2021 yapımı gerilim ve aksiyon filmidir. Senaryosu Chris Charles, Robert Lorenz ve Danny Kravitz tarafından yazılmıştır. Baş rollerini Liam Neeson, Katheryn Winnick ve Teresa Ruiz birlikte paylaşmaktadır.

The Marksman Filminin Yorumları

The Marksman Filminin Yorumları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arizona’nın Meksika sınırlarında tek başına çiftliğinde yaşayan Jim’in kartelden kaçan bir çocuğu korumasını ele alınmaktadır. Jim, uyuşturucu baronlarının hakim olduğu kırsal alanda kızıyla birlikte yaşamaktadır. Arkadaşlarının bulunduğu bölgenin durumundan ötürü sürekli farklı daha sakim bir bölgeye taşınmasını her defasında dile getirmesine kaşın yeni bir yere taşınma konusunda pek olumlu yönde bakmamaktadır.

Günlerden bir gün ansızın bir kişi gelir ve ellerinde evraklarla birlikte yaşadığı çiftliğin bir açık arttırma yöntemiyle satılacağını belirtir. Jim bu kişiye pek iyi gitmeyen işlerinin düzene sokmak için belirli bir zamana ihtiyacının olduğunu belirtse de onun söylediklerini dikkate almaz ve elindeki belgeleri bırak çiftlikten ayrılır.

The Marksman Filminin Yorumları

The Marksman Filminin Yorumları

Jim, sınıra yakın tellerin yakınlarından seyir halinde arabasıyla giderken karşısına küçük bir çocuk fırlar. Çocuğu ezilmekten son anda fren yaparak kurtarır. Bu esnada iki çocuğun tellerde bulunana küçük delikten geçtiğini görür. Bu durumu sınır devriyesine haber vermek için aradığında küçük kız bunu yapması gerektiğini yalvararak söyler ve aramaktan vazgeçer. Çocukların arkasında takip eden bir jip görür. Bu gelenler kartel üyeleridir. Çocukları geri vermesini emreder. Jim çocukların başlarına bir şey gelebileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak kendi arabasından tüfeğini alıp kartele doğru tutar ve tehdit eder. Jim’in bir donanma eskeri ve keskin nişancı olduğu ortaya çıkar. Çete üyeleri çocukların geri verilmesinde ısrar edip sorun çıkartmasıyla birlikte Jim silahıyla çete üyelerine ateş açar.

The Marksman Filminin Yorumları

The Marksman Filminin Yorumları

Fakat kartel çetesi bu iki çocuğun peşlerine düşecektir. Çeteyi çatışmada dağıtıp bunlardan kurtulduktan sonra büyük çocuğun vurulduğunu fark eder. Jim’den küçük kız ona göz kulak olmasını ister. Küçük çocuğu güvenlik güçlerine teslim etmek için hareket ettiğinde kızın çantasında çok miktarda paranın olduğunu görür ve kartel çetesinin sınırı geçip peşlerine düştüklerini öğrenirler. Çocuğa kendisini savunması için savunma taktikleri öğretir. İkisi birlikte kartel çetesiyle mücadeleye hazırdırlar.

The Marksman Filminin Tanıtımı

 

Diğer Dizi ve Film yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.