Sıfır Bir Sinema filmi internete düştü mü?

sıfır bir film tanıtımı

Sıfır Bir Sinema Filmi İnternete Düştü mü?

Sıfır Bir; Savaş Satış, Onur Akbay, Hiro Hami gibi isimlerin yer aldığı bir filmdir. 2019 yılında izleyici ile buluşan bu filmi internette bulabilir ve izleyebilirsiniz. Aksiyon öğelerinin yanı sıra dram öğelerine de profesyonelce yer veren bu filmin yönetmen koltuğunda; Kadri Beran Taşkın yer alıyor. Adana’nın çete hayatlarının anlatıldığı bu filmi izlerken nefesiniz tutacaksınız. Adana’nın çete hayatında kopup gelen ve yeni bir başlangıç yapmak isteyen üç gencin; gelişen olaylar sonucu bambaşka bir kaosun içinde kendilerini bulmalarını anlatan film; dramı da iliklerinize kadar hissettirecek. Aynı zamanda her saniyesini dolu dolu ve hız kesmeden geçen bu film; konusu ve işleyişi sayesinde izleyen herkesi kendine hayran bırakmayı da başaracak. Sıfır Bir Filmi internete düştü mü sorusuna cevap vermek gerekirse bir çok film sitesinde rastladığımızı belirtmek isteriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Netflix %50 indirim ile nasıl alabilirim?

Sıfır Bir Sinema filmi internete düştü mü

Sıfır Bir Sinema filmi internete düştü mü

Sıfır Bir Sinema Filmi İle Aksiyon Dolu Bir Serüven Yaşayın

Sıfır Bir; 6 sezon boyunca internet platformu üzerinden izleyici ile buluşmuş bir dizidir. Pek çok kişi tarafından beğenilerek izlenen bu dizinin ilk uzun metraj sinema filminin konusu ise; Adana’da çete liderliği yapan Savaş, bu hayatı bırakmak ve yeni bir başlangıç yapmak ister. Savaş dostları Azad ve Cihat ile birlikte İzmir’e yerleşir. Oto yıkama işi bulan arkadaşlar; bir daha ellerine silah almamaya ve illegal hayatlarına geri dönmemeye kararlıdır. Ancak bir gün; Melek adında küçük bir kız çocuğunun tacizden son anda kaçarak Oto yıkamaya sığınması ile işler değişir. Aynı zamanda Melek; annesini bir otel odasında organları alınmış ve ölmek üzereyken bulmuştur. Savaş, Azad ve Cihat; bu olay karşısında yeminlerini bozar ve bu organ mafyasının peşine düşer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Aykut Enişte 2 filmi internete düştü mü?

Sıfır Bir Filmi Nereden İzlerim ?

Sıfır bir izlemenin yasal yolu BluTV’Ye üye olup izlemektir. Fakat bir çok internet sitesi filmi sızdırıp kaçak olarak yayınlamaktadır. BluTV üyelikleri aylık 19.90 TL olup bir çok film ve diziyi ücretli olarak bizlere sunmaktadır.

sıfır bir filmi hakkında genel bilgi

sıfır bir filmi hakkında genel bilgi

Ücretsiz BluTV Nasıl İzleyebilirim?

Ücretsiz BluTv hesaplarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Sıfır Bir Dizi Bilgileri ve Oyuncuları Kimler?

  • Gösterime giriş tarihi:10 Ocak 2020 (Türkiye)
  • Yönetmen:Kadri Beran Taşkın
  • Film Müziği: Dayanamam
  • Film Süresi: 1 saat 38 dakika
  • Film Kategorisi: Dram/Aksiyon
  • Oyuncular: Savaş Satış, Onur Akbay, Hiro Hami, Cengizhan Yurdutek, Burak Akyüz, Mehmet Elmas, Salih İnci, Hakan Aydın
  • İMDB Puanı: 7,1

 

Kaynak: https://www.blutv.com/