Rebecca Hall Kimdir?

Rebecca Hall Kimdir?

Rebecca Hall Kimdir? başlığı altında sizin için başarılı oyuncuyu derledik.

Rebecca Hall Kimdir?

3 Mayıs 1982 yılında doğan Rebecca Maria Halli Amerika-İngiliz aktristir. Prestij, Barselona, Hırsızlar Şehri, Iron Man, Geçmişten Gelen ve 3. Evrim filmlerindeki performansı ve rolleriyle tanınmaktadır. 2016 yılında haber spikeri olarak canlandırdığı Christine filminde büyük beğeni toplamıştır.

Rebecca Hall Kimdir?

Rebecca Hall Kimdir?

Royal Shakespeare Company’nin kurucusu ve İngiliz tiyatro yönetmeni Peter Halli opera şarkıcısı Amerikalı şarkıcı Maria Ewing’in kızı olarak Londra’da dünyaya gelmiştir. Annesi, İskoç, Hollandalı ve siyu kökenlidir. Annesi babasıyla Rebecca küçükken 1990 yılında ayrılmışlardır. 5 üvey kardeşi bulunmakta.

Rebecca, Roedean Okulu’na gitmiştir. St Catharine’s College’da İngiliz edebiyatı okumuş ve 2002 yılında son dönemine başlamadan ayrılmıştır. Öğrencilik yıllarında yer aldığı tiyatro sahnesinde aktif olarak rol almıştır ve kendisine ait bir tiyatro şirketi kurmuştur. İngiliz edebiyatı öğrencisi olan Dan Stevens’le birlikte eleştirmenlerce beğenileri toplamayı başaran birçok prodüksiyona imza atmıştır.

Rebecca Hall Kimdir?

 

Oyuncunun  İnstagram hesabına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Kimdir? yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.