Paige Turco Kimdir?

Paige Turco Kimdir?

Paige Turco Kimdir? başlığı altında Netflix üzerinden yayınlanan The 100 dizisinde yer alan deneyimli güzel oyuncuyu derledik.

Paige Turco Kimdir?

Jean Paige Turco 17 Mayıs 1965  Boston , Massachusetts , ABD doğumlu aktris en önemli rolleri arasında, ABC pembe dizisi All My Children’daki Melanie Cortlandt, CBS dizisi The Agency’de Terri Lowell, Ninja Kaplumbağalar II ve Ninja Kaplumbağalar III’de Nisan O’Neil içinde Ooze Secret, 2014-2019 yılları arası kıyamet sonrası drama dizisi The 100’de Abigail Griffin olarak rol almıştır.

 

Paige Turco Kimdir?

Paige Turco Kimdir?

Annesi ve babasını kaybettikten sonra büyüdüğü Massachusetts’da Springfield’a taşındı. İngiliz, italyan, Fransız-Kanadalı kökenlidir. Küçüklüğünde bale dersleri aldı ve klasik balerin olmak istedi. Ayak bileğinin sakatlanması sonucu profesyonel balerin hayali ortadan kalkmıştır.

Jean Paige Turco Roma katoliğidir. İrlandalı aktör Jason O’Mara ile 2003 yılında evlenmiş ve 1 çocuğu vardır. 2004 yılında dünyaya gelen çocuklarının ismi David’dir.

Paige Turco Kimdir?

Paige Turco Kimdir?

Çift 1 Mayıs 2017 tarihinde ayrıldıklarını ve boşanma davasını Turco’nun açtığını duyurdu. Oğulları David ortak velayetini ve eşinin de bununla ilgili desteğini istemiştir.

Oyuncunun  İnstagram hesabına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şuan rol aldığı The 100 dizisini bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.