Kaybedenler Kulübü 2 internette neden yok?

Kaybedenler Kulübü ilk filmi ile yıllar önce yayınlanmıştı. Film o kadar çok beğenildi ki yıllar sonrasında ikinci filmi çekildi. Kaybedenler Kulübü 2: Yolda olarak açıklanılan yeni filmde çok fazla gişe yapılamamasının ardından filmin ne televizyonda ne de internet ortamında görüntüleri hiç olmadı. Peki Kaybedenler Kulübü 2 neden internette yok? İşte detaylar…

Kaybedenler Kulübü 2 Yolda filmi

Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrollerinde yer aldığı Kaybedenler Kulübü’nün devam filmi Yolda, Kaan ve Mete ikilisinin tatil sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğunda yaşadıklarını anlatıyor.

Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Ancak yolculuğun iki beklenmedik misafiri daha olacaktır. İstanbul’a doğru ilerlerken, hayat onlara yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir.

AKaybedenler Kulübü 2 Filmini İzlemek İçin Ücretsiz Netflix Hesabına mı ihtiyacınız var?

Ücretsiz Netflix hesaplarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaybedenler Kulübü Yolda kadrosu

Yönetmen Mehmet Ada Öztekin
Oyuncular Nejat İşler
  Yiğit Özşener
  Hande Doğandemir
  Merve Çağıran
  Rıza Kocaoğlu
  Sarp Akkaya
Senaryo Mehmet Ada Öztekin
Görüntü Y. Sedat Yücel
Müzik Toygar Işıklı

Kaybedenler Kulübü Yolda neden internette yok?

Film yapımcılığını TMC Film üstlenmişti. Film ile ilgili film köşe yazarlarının yaptığı olumsuz yorumlar sonrasında filmden pek bahseden olmamıştı. Kaybedenler Kulübü Yolda filmi ile ilgili halen henüz bir gelişme yok ve internette olup olmadığı ile ilgili bilgide ne yazık ki gelmemekte.