Hızlı ve Öfkeli 9 Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin yorumlarını sizler için inceledik.

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Charlize Theron, Jim Parrack, John Cena, Vin Diesel

Yapım: 2020 / ABD

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Hızlı ve Öfkeli 9 Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 9 Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 9 Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 9, son zamanların en popüler Hollywood serisi olan serinin 9. filmi yeniden sevenleriyle buluşmak üzere. Dominic Toretto Vin Diesel’in canlandırdığı, Tyrese Gibson Roman Pearceve Michelle Rodriguez’in canlandırdığı Lett serinin önceki filmlerinden tanıdık olduğumuz karakterlerdir. Serinin 9. filminde her Hızlı ve Öfkeli filminde olduğu gibi sürpriz isimler bizleri bekliyor.

Bu isimlerden belki de en popüleri, Amerikan güreşi sevenlerinden yakından tanıdıkları John Cena’dır. Bunun yanında en son serinin 7. filminde yer alan, geçtiğimiz senelerde hayatını kaybeden ünlü oyuncu Paul Walker’ın hayat verdiği Brian O’Conner’ın eşi aynı zamanda Dominic’in kız kardeşi Jordana Brewster’ın canlandırdığı Mia ise yeniden bu filmde bizleri karşılıyor olacaktır.

Serinin 9.filminin sürpriz ismi John Cena, usta bir hırsız, suikastçı aynı zamanda çok iyi bir şoför olana Jacob Toretto’ya hayat vermektedir. Dominic’le aynı soyadları taşımları tesadüf değildir. Jacob, Dominic’in seneler sonra ortaya çıkan kardeşidir. Fakat tahmin edildiği üzere bu iki kardeş can ciğer kuzu değiller. Jacob, Dominic Toretto ve ekibinin karşı karşıya geleceği en büyük bir tehlikedir.

Hızlı ve Öfkeli 9 Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 9 Yorumları

Hızlı ve Öfkeli 9 Tanıtımı

 

Diğer Dizi ve Film yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.