Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Gerçek Hazine Filminin yorumlarını sizler için inceledik.

Yönetmen: Jude Weng

Oyuncular: Chris Parnell, Jonathan Ke Quan, Kelly Hu, Marc Evan Jackson

Yapım: 2021 / ABD

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Ohana kırsal kesiminde, Brooklyn’de yetişen iki kardeş için yaz heyecan verici hale alır. Uzun zamandır kaybolan hazineyi tarif eden bir günlük, yeni arkadaşlarıyla birlikte efsanevi bir maceraya iter. Hawaii mirasına yeniden bağlantı kurmaya tarif eder.

Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Geocache’da birinci olan Pilialoha “Pili” Kawena, New York’un hızlı hayatından aniden çıkar ve büyükbabasına bakmak için kırsal O’ahu’ya getirilir. Öncelikle yeni çevresine ilk yaklaşımında şüpheyle davranan Pili, babasına ait olan stüdyoda adada mağaralarında ve dağlarına saklanmış 200 yıllık gemi enkazı hazinesine doğru yönelten parolalı bir korsan günlüğüne ulaşır. Abisi yeni arkadaşlarıyla ipucunu çözme becerilerini kullanarak Hawai’nin doğal harikaları arasında ömür boyu sürecek bir maceraya getirir.

Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Yerli kültüre saygılı olmayı ve sevmeyi öğrendikçe bütün sırları paylaşılmaması sonucuna varan ve tek gerçek hazinenin ‘ohana’ ailesi olduğunu anlar. Pili (Kea Peahu) ve abisi Ioane (Alex Aiono) hayatı boyunca anneleri Leilani (Kelly Hu) ile yaşamıştır.Leilani’nin askeri subay olan eşi Kua’nın 11 yıl önce çatışmada öldürülmesinin ardından adayı terk etmiştir. Aslen Güney Amerika’lı bu günlüğün İspanya’ya altın taşıyan Perulu adlı bir gemide denizci olan Monks’a (Ricky Garcia) ait olduğunu öğrenir. Fakat sömürgecilerin kiraladığı korsanlar kaptanlarına karşı isyan etmişlerdir. Korsanların lideri olan Robinson (Marc Evan Jackson), Brown (Chris Parnell) ve Monks, hazineyi bir dağın içine saklamıştır.

Monks, günlüğünü Pili’nin ve Ioane’nin ataları olduğu ortaya çıkan Hawaiili bir çifte verir. Hazinenin gerçek olduğu hayaliyle Pili, Casper (Owen Vaccaro) adında yerli bir çocukla aramaya gider. Kız kardeşinin kaybolduğunu fark eden Ioane, adada tanıştığı Hana (Lindsay Watson) ile onu dağa doğru takip eder. Hazinenin doğru olabilme olasılığını yüksek ihtimalle anladıklarında hazinenin sorunlarına çözüm olacaklarına inanır ve birlikte hareket etmeye karar verirler.

Gerçek Hazine Filminin Yorumları

Gerçek Hazine Filminin Tanıtımı

 

Diğer Dizi ve Film yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.