Exxen Tolgshow 1. Bölüm Eleştirileri

Herkes tarafından beğeniyle izlenen Tolgshow artık Exxen de! Sizler için Exxen Tolgshow 1. Bölüm Eleştirileri başlığı altında yorumları ve detayları derledik.

Süre ve Kategori: 54 Dakika / Komedi, Talk Show

Oyuncular: Tolga Çevik, Fırat Parlak

Konuk: İbrahim Büyükak

Exxen Tolgshow 1. Bölüm Eleştirileri

Exxen Tolgshow 1. Bölüm Eleştirileri

Exxen Tolgshow 1. Bölüm Eleştirileri

Evet, artık Tolgshow ilk defa FİLTRESİZ [Bipsiz] yayımlanıyor. Çocukları çıkaralım demek yok. Tolga Çevik erotizmin sınırlarını zorlayabilecekler.

Yenilenmiş dekorlarla birlikte Tolgshow filtresiz şekilde Exxen platformunda güldürmeye kaldığı yerden devam ediyor. Minik yeni sakallı stiliyle arka planda güzel sesi ve müzikleriyle eşlik etmeye devam etmektedir.

Yönetmenin soyun komutuyla arkadaşım her zamanki gibi soyunmaya başlar. 1970 yılında her şeye küsmüştür. İnsan sevmediğinden dolayı dağ evine yerleşmiştir. Kapıyı açıp insanlara bağırır. Yıllardır görüşmediği, çocukken terk ettiği erkek kardeşi ziyaretine gelir. İbrahim Büyükak gelir. Yeni terk edilmiş kız oturuşuyla arkadaşım kanepede uzanmaktadır.

Kapıdan kimse yok mu! diye bağırır. Kime baktınız diye cevap verir. Heyecandan oturduğu yerden düşer. Kapının önüne gelir. Kapıyı açmadan önce konuşur. Ben sünnetinde terk edip giden küçük kardeşinim. O günden beri fotoğrafına baktıkça seni hatırlıyorum.

İbrahim bunca yıl sonra senin kardeşim olduğuna nasıl inanayım? Kapı ağır çekimde açılır. İbrahim aileye özgü bir tikini yapar ve sarılıp ağlarlar. Masaya otururlar. İbrahim, annesini ve babasına ne olduğunu anlatmaya çalışır. Fakat arkadaşım susturur ve konuşturmaz. İbrahim, bir kıza aşık olduğunu aile büyüklerinden kimse olmadığı için arkadaşımın kızı istemeye gitmeleri için ikna etmeye çalışır.

Arkadaşım ve İbrahim çiçek ve çikolatasını alıp kızı istemeye giderler. Kapıyı çalarlar ve içeri girerler. Tam oturdukları esnada kızın teyzesi arkadaşıma bağırır. İbrahim ne yaptın abi teyzeye bir şey mi yaptın der. Teyzesi Arkadaşımın daha önce görüştüğü sevgilisidir. Kendisini terk edip gitmiştir. İbrahim’e tercih etmeye iter. Arkadaşım ya kız arkadaşın diye bağırır ve kapının önünde bekler. İbrahim abisini tercih eder ve arkadaşımın peşinden gider.

Önemli olan her zaman ailedir.

Diğer Exxen yazılarımıza bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.