Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirilerini sizler için yorumladık. Fantezi ve sıçma hikayeleriyle kahkahalara hız kesmeden devam ediyoruz.

Süre ve Kategori:  1 Saat 29 Dakika / Komedi, Talk Show, Stand Up

Sunucu: Hasan Can Kaya

Konuşanlar: Adem, Emine, Emre, Barış, Muhammet

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Adem: Yemekteyiz programına katılan ve beş kişiden 5. olan, şuanda işsizdir. Emine’nin arkadaşıdır.

Emine: 2 kere evlenmiştir. 50 yaşında, ilk evliliği 7 ay, ikinci evliliği ise 20 yıl sürmüştür. 2 kez aşık olup 2 kez evlenip, aşık olduğu insanlarla evlenmedi, evlendiği kişiler aşık olmadı. 17 yaşında telefon işletmesiyle tanışan 20 yıllık evliliğinden 2 kızı olmuştur. Yalanlarından dolayı ayrılmıştır. Babalar gününde Emine babasının yanına gitmek istediğini söylemiş. Eşi gelmek istemediğini söyleyerek evde kalmak istemiştir. Emine eve döndüğünde kocasının tras olduğunu görür. Yüzünü severek öpmüştür. Çay içerken evde çalışan kıza işaret ederek çöpü boşalttın mı? şeklinde banyoyu göstermişti. Emine de hızlıca banyoya gidip çöpü karıştırmaya başlamış ve kullanılmış bir suç aletine rastlamıştır. Eşi tek başına bunu kullandığını söylemiştir. Hizmetçi de bu durumun kabul etmediğini bilgisinin olmadığını söylemiştir. bu olayı kapatırlar ve kız çalışmaya devam etmiştir.

Emre: Muhasebecilikle uğraşan fakat bir yandan tiyatroculukla ilgilenmektedir. Farklı saç sitiliyle ve gözlüğüyle farklı ünlü kişilere benzetilmektedir.

Elif: Fizyoterapi mezunu, Arkadaşıyla birlikte gelmiştir. Uyumadan önce kanlı ameliyat videoları izlemeyi fantezisi olarak çok sevmektedir.

Barış: Organizatördür. İstanbul veya Türkiye geneli çalışmaktadır. Siirtli 10 kardeşlerdir. Esenlerden gelmektedir.

Muhammet: Saha personeli olarak çalışmaktadır. 20 yaşında, doğma büyüme Adanalıdır. İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da en sevdiği yer 1. köprüdür. Resim çizmeyi sevmemesine rağmen 1. köprünün resmini her zaman çizmektedir. Pazar günü ilk maaşını aldıktan sonra Anadolu yakasından Avrupa yakasına kulaklığıyla müzik dinleyerek yürüyerek karşıya geçmek istemektedir. Köprüyü yürüyerek geçmeye başlamıştır.

Ortaya geldiğinde köprünün direğine eliyle vurup hayalimi gerçekleştirdim demiştir. Arkasına baktığında 2 kişinin koşarak üzerine geldiğini görür. Köprüde yürümenin yasak olduğunu o anda anlar. Polisin kendisine silah tutarak ne işin var burada diyerek sordu. Çantayı yere atmamı istedi. Yere attım. Çok korktum. Polis çantanın içerisinde ne olduğunu sorduğunda Polise gofret var yer misin diye sordum. Polis beni bombacı sanmıştır. Beni savcılığa vereceklerini söylediler. Bende bu durumun iyi olduğunu be durum olmasaydı kulübede nöbet tutan polisin artık ne olursa olsun yerini terk edemeyeceğini anlamış olduk cevabını verdim. Bu cevabımdan ötürü bana işlem uygulamadan serbest bıraktılar.

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 3. Bölüm Tanıtımı

 

Diğer Exxen yazılarımıza bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.