Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri

Evet, Hasan Can Kayanın sunduğu Konuşanlar başlığı altındaki Talk Show yoğun ilgi görmektedir.

Bizde sizler için Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri başlığı altında yorumları ve detayları derledik.

Lafı daha fazla uzatmadan Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirilerine geçelim…

Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri

Evet, geniş eleştirilerimiz ile konuşanların önemli anları ve bu anlara tarafsız yaptığımız eleştiriler.

Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri

Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri

Süre ve Kategori:  55 Dakika / Komedi, Talk Show, Stand Up

Sunucu: Hasan Can Kaya

Konuşanlar: Zehra, Seda, Halil Can, İrem, Kaan, Melike

 

Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri

Zehra: Bağcılardan gelen İstanbul üniversitesinde okuyor. Sevgilisinden ayrılması 3 ay önceydi. 3 kız arkadaşın arasından Zehra’nın arkadaşına yazıyor. 1,5 sene içerisinde üniversitede görüşmeye başlamıştır. O çocukla çıkmıştır. Daha önceki yazmış olduğun kişi ben mi olup olmadığını sorar ve 2 yıl bu kızın peşinden koşmuştur. Benimle iletişim kurmaya çalışırken yanlışlıkla aşık olduğunu söyler.

 

Seda:  Seda bir sigorta şirketinde mühendistir. Amerika’ya gitmiştir. New York’ta akşam son metro 12.30’dadır. Arkadaşlarıyla birlikte koşturmayla yetişmeye çalışır. Metroya bindiğinde arkasına baktığında arkadaşlarının olmadığını görür. Elinde sadece telefonu var. Diğer eşyaları arkadaşının çantasındadır. Gitmek istediği durağa geldiğinde indiğinde arkadaşlarına ulaşmaya çalışmaktadır. Fakat bulunmuş olduğu bölgede telefonunun şebekesi çekmemektedir.

Arkadaşlarının bir sonraki metroya bindiklerinde haberdar değildi. Yanına yaklaşan yaşlı bir topal amcanın kendisinden para istediğini, bulunmuş olduğu durumdan dolayı sinirli ve gergin olduğundan dolayı topal amcayı azarlayarak başından kovmuştur. Amcada sinirlenerek Seda’yı kovalamaya başlar.

Seda korkudan kaçıp herhangi bir dükkana sığınır. İçeride herkesin Seda’ya bakmasından dolayı, dükkandan alışveriş yapmak ister. Ama cebinde hiç paranın olmadığını anlar.

Seda beklediği esnada 2 farklı kişisini birbirleriyle tartışmalarına denk gelir. Polisler geldiğinde olayın nasıl oluştuğunu bilen veya gören var mı diye sorduklarında Seda korkusunda ağlamaya başlar. Arkadaşları geldiğinde bu kez topal amca arkadaşlarından para ister. Topal uncle Seda’yı gördüğünde hızlıca oradan uzaklaşır. Seda evine sonunda ulaşır.

 

Halil Can: Seda’ya yan oturup 360 derece dönmesinden dolayı Ah nerede vah nerede şarkısını sahnede söyler. Ara ara nakaratları tekrarlar.

 

Melike: Erkek arkadaşıyla gelmiştir. 5 yıldır çıkmaktadırlar. Birçok kez evlilik teklifi almıştır. Her teklifinde evet diyerek kabul etmiştir. Fakat maddi durumlardan dolayı gerçekleşememekte. Ablasının düğününde damadın şahidi minnoş (erkek arkadaşı). Gelin arabasını sürmektedir. Araba çok sıkışık olduğundan dolayı vites değiştirirken bana dokunacak mı diye bekliyorken, Melike ablasının evlendiğinden dolayı sinirli ve üzgün tavırlarından dolayı ters ters birbirlerini kesmişler. Daha sonrasında Melikenin eniştesi erkek arkadaşını tanışmaları için davet eder. Erkek arkadaşı aşırı kilosunda dolayı Melike’ye kendini beğendirmek için korse giyer.

 

Kaan: Trakyalı çocuk.

 

İrem: Hollanda’da okumaktadır. Türkiye’ye gelmiş ve geri dönmesine 1 gün var. Tanımadığı bir numara kendisini arayarak Polis olduğunu Annemin elinde olduğunu söylemiştir. Eğer evinde ne kadar altının olduğunu söylemezsem Hollanda’ya dönemezsin demiştir. Bu duruma inanmıştır. Annemin söylemiş olduğu altın miktarıyla benim söyleyeceğim altın miktarı aynı olmazsa annemi de beni de hapishaneye atılacağımı söyledi. Evi arayamaya başlayıp her yeri dağıtmıştır. Evde arkadaşları vardı. Kasayı çekiç yardımıyla kırmıştır.

Kuzeni geldiğinde İrem’e bağırmıştır ve ağlamaya başlamış.

Exxen Konuşanlar 1. Bölüm Eleştirileri

Konuşanlar 1. Bölüm Tanıtım

 

Diğer Exxen yazılarımıza bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.