Çığlık 5 Film Yorumları

Çığlık 5 Film Yorumları

Son zamanların popüler filmi olan Çığlık 5 Scream filminin yorumlarını Çığlık 5 Film Yorumları başlığı altında derledik.

Yönetmen: Matt Bettinelli-OlpinTyler Gillett

Oyuncular: David Arquette, Neve Campbell

Yapım: ABD / 2021

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Çığlık 5 - Scream 5 Film Yorumları

Çığlık 5 – Scream 5 Film Yorumları

Çığlık 5 Film Yorumları

2021 yılında vizyona girmesi kesin olarak bakılan serinin 5. filmi, ekranlara ilk geldiği andan itibaren karşılığını tam olarak bulmasında dolayı devamının da çekilmesi gayet normal karşılanmaktadır. 2021 yılının hangi ayında ve gününde gireceği tam olarak net bilgisi mevcut değil. Fakat 2021 yayın yılının belli olması bile hayran kitlesini heyecanlandırmış durumda. Filmin konusu tam olarak bilinmemekle birlikte, uzun zaman sonra eski kasabasına dönen bir kadının, bir dizi işlenen seri suçu çözmeye çalışmaktır.

Konu detaylarının yanında başrol oyuncularının da tam bir netlik kazanmamıştır. Paylaşılan dedikodular, David Arquette ve Neve Campbell’in filmin iki ana karakterine hayat vereceği yönündedir.

Yönetmen koltuğunda genç adam, Matt Bettinelli Olpin üçüncü uzun metraj filmi denemesini Çığlık 5 filmiyle olacaktır. Fakat yönetmen koltuğunda yalnız değil ve Tyler Gillett gibi deneyimli yönetmenin de desteği olacaktır.

Çığlık 5 Filminin Tanıtımı

 

Diğer Dizi ve Film yorumlarına bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.