Behzat Ç. dizisinin tüm bölümlerini nereden izleyebilirim?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi Emrah Serbes’in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanmış Türk polisiye televizyon dizisidir.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

Behzat, 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Tüm meslektaşları daha üst makamlara gelirken, Behzat dedektif olarak kalır. Her zaman başını belaya soksa da, suçluları yakalamak için kendi yöntemleri vardır. Sürekli disiplin kuruluna sevk edilir ancak asla değişmeyecektir. Behzat kimseye güvenmez, özellikle de kadınlara..Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır.
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu,İnanç Konukçu,Canan Ergüder,Seda Bakan,Nejat İşler,Sezin Akbaşoğulları,Engin Öztürk,Ege Aydan,Hakan Hatipoğlu,Berke Üzrek,Fatih Artman,Ahu Türkpençe,İlkyaz Arslan,Kemal Burak Alper,Hüseyin Sevimli

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisini nereden izleyebilirim?

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin tüm bölümlerini kaliteli bir şekilde izlemek için BluTv sitesini ziyaret edebilir ve tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.